پروژه های معماری

فقط با نصب یک برنامه در گوشی خودتان برنده 800 هزار تومان شوید

فقط با نصب یک برنامه در گوشی خودتان برنده 800 هزار تومان شوید

آموزش دریافت ترون لینک رایگان با نصب کیف پول

ایردراپ یکی از روش‌های رایج برای معرفی و عضوگیری کوین‌ها و توکن‌های جدید است که در صورت معتبر بودن، قابلیت بالا رفتن قیمت را داشته و سود زیادی را نصیب کسانی می‌کند که در آن شرکت کرده و در معرفی‌اش به دیگران نیز سهم داشته‌اند.

اگر با بازار ارزهای دیجیتال آشنایی داشته باشید، حتما نام ترون را نیز شنیده‌اید، یکی از محبوب‌ترین و بزرگ‌ترین رمزارزهای دنیا که طرفداران بسیار زیادی نیز در داخل کشورمان دارد. حال چند وقتی است که ایردراپی جدید به راه افتاده که البته به‌صورت مستقیم برای ترون نیست چرا که این رمزارز دیگر نیازی به ایردراپ ندارد اما متعلق به یکی از بهترین و شاید هم بزرگ‌ترین ولت رسمی ترون باشد که تنها با یک عضویت ساده و وارد کردن کد معرف، ۳۰۰ امتیاز هدیه می‌دهد.

طبق اعلام رسمی ترون لینک، این ۳۰۰ امتیاز به‌زودی قابلیت تبدیل شدن به ترون و یا ارزهای معتبری چون اتریوم و بیت کوین را خواهد داشت اما مقدارش اعلام نشده و البته می‌توان حدس زد که توکن جدیدی به نام ترون لینک ایجاد شود و به احتمال زیاد به هر فرد، به همین تعداد، ترون لینک اهدا خواهد شد. از آنجایی هم که این کیف پول بسیار معتبر بوده و تعداد نصب بسیار زیادی دارد، پس در اینجا به شما آموزش می‌دهیم که چگونه با صرف کمتر از چند دقیقه این ۳۰۰ امتیاز را از ترون لینک به رایگان دریافت کنید. لازم به ذکر است که پیش از این، ولت‌های معروف دیگری چون تراست ولت و سیف پل هم چنین کاری کرده و با عرضه توکن‌های خودشان به بازار، سبب شدند تا کاربرانی که در ایردراپ آن‌ها شرکت کرده بودند، منفعت مالی بسیار زیادی نصیب‌شان شود.

آموزش نصب ترون لینک

شما می‌توانید از سه طریق ترون لینک را نصب کنید. از طریق فروشگاه رسمی گوگل (پلی استور) برای گوشی‌های اندروید، اپ استور برای گوشی‌های آی‌فون و یا استفاده از اکستنشن گوگل کروم که البته دو راه نخست، گزینه بهتری محسوب می‌شود. لینک دانلود کیف پول ترون لینک را در زیر مشاهده می‌کنید و توجه داشته باشید که نام این ولت در فروشگاه گوگل، ترون لینک پرو بوده و در اپ استور با نام ترون لینک وجود دارد، البته این دو اپلیکیشن هیچ تفاوتی با یکدیگر نداشته و سازنده آن‌ها هم یکسان است.

پس از نصب اپلیکیشن، یک نام کاربری برای خودتان انتخاب کرده، سپس پسوردی را هم برگزینید و به‌راحتی وارد کیف پول شوید. برای اطمینان، بهتر است که کلیدهای بازیابی کیف پول را هم در جایی یادداشت نمایید که البته اجباری نبوده و می‌توانید سر فرصت اقدام به بکاپ گیری از کیف پول خود نمایید.

چگونه ترون لینک رایگان را بگیرم؟

پس از ورود به کیف پول، بر روی بخش آخر در سمت راست به نام My بزنید.

پس از ورود به این بخش، وارد گزینه Friend invitation شوید.

حال از بالا بر روی Claim Rewards بزنید. در اینجا از شما درخواست یک کد معرف خواهد شد که می‌توانید از کد 7zxe (به حروف بزرگ و کوچک توجه کنید) استفاده نمایید. با انجام این کار، شما صاحب ۳۰۰ امتیاز شده‌اید که طبق اعلام رسمی ترون لینک، در آینده قادر به تبدیل آن به ترون، اتریوم و بیت کوین هستید. توجه کنید شما قادر هستید از کدهای سایر دوستان‌تان نیز استفاده کنید و اجباری بر استفاده کد فوق نیست.

 

در  صفحه به شما یک کد ۴ حرفی نیز به نمایش در می‌آید که می‌توانید آن را به سایر دوستان خودتان بدهید و آن‌ها نیز با طی مراحل بالا، ۳۰۰ امتیاز گرفته و به ازای هر عضو دعوت شده توسط شما، ۳۰۰ امتیاز دیگر نیز به شما اهدا خواهد شد.

 

نکات مهم برای دریافت ترون لینک

توجه داشته باشید که شرط لازم برای دریافت این امتیاز، وارد کردن کد است (7zxe) و بدون درج کد، به شما هیچ امتیاز، توکن و یا کوینی در آینده تعلق نخواهد گرفت.

از آنجایی که ترون لینک یکی از ولت‌های معتبر ترون در دنیا محسوب می‌شود، بهتر است که مقداری ترون را هم در آن نگاه دارید، ممکن است یک مزیت محسوب شود.

کلمات مربوط به بکاپ کیف پول را یادداشت کرده و در جایی مطمئن نگاه دارید، این کلمات، مهم‌ترین درگاه بازیابی کیف پول شما در صورت پاک کردن اپلیکیشن و یا گم کردن گوشی‌تان خواهد بود.

علاوه بر ۳۰۰ امتیاز تعلق گرفته به کاربر، به احتمال زیاد یک میلیون ترون نیز از طرف این کیف پول به کاربران اهدا خواهد شد. البته مکانیسم این پرداخت بیان نشده اما می‌تواند به‌صورت قرعه کشی و یا اهدا به کاربران با بیشترین امتیاز باشد.

خوشبختانه با آی‌پی ایران هم می‌توانید اقدام به نصب ترون لینک کنید اما استفاده از وی‌پی‌ان برای جلوگیری از محدودیت‌های احتمالی در آینده، گزینه عاقلانه‌ای خواهد بود.

گزارش مشکل

انتشار: 22 فروردین، 1400    /    بازدید: 178